gallery/room3
gallery/room2
gallery/room1

TURLAR ve HİZMETLER

Yat Turu 

Kemer Yat limanından Saat 10:00'da hareket eden yatımız Korsan Mağarası - Cennet Koy - Kleopatra Koyu - Phaselis Koyu  Yüzme Molaları vermektedir. Öğle yemeği Phaselis Koyunda ( Tavuk Sinitzel - Makarna ve Salata ) Verilmektedir. Yatımız Korsan Gemisi olup Köpük Partisi - Animasyon Eğlence gibi aktiviteler var olup Saat 16:00 de Kemer Yat Limanına geri dönmektedir.

Rafting Turu

Turumuza Otelimizden transfer sizi alarak  Saat 11.00 da Köprülü Kanyon da ki tesisimizde toplanma ile birlikte rehberimiz tarafından gerekli bilgilendirmeler ile11:30-12:00 da başlangıç noktamıza hareket edilir. Parkur toplam 14 km dir. Parkur alanında botlarımıza yerleşme ile birlikte raftingimize start verilmiş olur.

Dağ Yürüyüşü

Kemer ilçemizin sınırlarında olan ve kemer ilçemizi ve Akdenizimizin mavi sularını panoramik gören ve tamamı orman  içi ve patşkalarla yükselen bir doğa yürüyüş rotasıdır. Beydağları kemer rotalarıda adı geçer.
Rahat bir rota olup,yaklaşık sıfır noktadan başlayıp yaklaşık 400 m. çıkılıp orman yolundan tekrar kemer ilçemizin başlangıç rotasına inilecektir.

Havaalanı Transfer 

Uygun fiyata Antalya havalimanı transfer hizmetine mi ihtiyacınız var? İster paylaşımlı ister Vip Antalya transfer ihtiyacınız olsun, isterseniz de engelli transfer aracına ihtiyacınız olsun, Agon Transfer en uygun fiyat garantili Antalya Havalimanı Transfer hizmeti vermektedir.

 

Gece Yat Turu

Kemer'in koylarında, gün batımında tekne eğlenceli bir gezi. Dört saat boyunca bir tekne üzerinde romantik ve eğlenceli bir gece için size tavsiyemiz gece yat turudur. Kemer'in muhteşem koylarını bir de gece görün.

Disko Turları

Otelimiz Kemer'in dünyaca ünlü diskolarına yürüme mesafesinde olup eğlenceyi hergün turlarımız mevcuttur.